Frankfurt am Main

Pielegniarka (m/w/d) do 3000 € Netto

BS Wutow GmbH jest niemiecką renomowaną agencją pośrednictwa pracy z siedzibą we Frankfurcie nad Menem z  ponad 14-letnim doświadczeniem na rynku niemieckim. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej.

Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistego zaangażowania, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów gwarantują jakość świadczonych usług.

Obecnie poszukujemy do domów seniora i szpitali:

Ihre Aufgaben:

  • Wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych.
  • Podawanie posiłków.
  • Wspieranie aktywności ruchowej pacjentów.
  • Kontakty z lekarzem oraz z bliskimi pacjentów.
  • Podawanie lekarstw zgodnie z dokumentacją.
  • Kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, temperatury, poziomu cukru we krwi.
  • Podłączanie kroplówek i wykonywanie zastrzyków.
  • Wykonywanie zleceń lekarskich według obowiązujących procedur.
  • Prowadzenie dokumentacji.

Ihr Profil:

  • Wykształcenia kierunkowego pielęgniarskiego.
  • Gotowość do podjęcia długoterminowej pracy w Niemczech.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Ihre Vorteile:

  • Wynagrodzenie od 2.500,00 Euro netto (na rękę) z wykształceniem w zawodzie nawet do 3000,00 Euro netto.
  • Opłacone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Ubezpieczenie zdrowotne na terenie całej Unii. Europejskiej w Niemieckiej Kasie Chorych.
  • Premię świąteczną i urlopową.
  • Pomoc polskiego koordynatora.
  • Możliwość wypłaty zaliczek.
  • Długoterminowe zlecenia z opcja na stale przejecie przez szpital lub dom starców.
  • Pełny pakiet socjalny w Niemczech.
  • Nostryfikację dyplomu w Niemczech.

Gerne stehen wir Ihnen unter Angabe der folgenden Referenznummer für Rückfragen zur Verfügung.

Auf einen Blick

Ausgeschrieben seit: 22.09.2022
Branche: Krankenpflege
Tätigkeitsbereich: Gesundheits- und Krankenpfleger (m/w/d)
Einsatzort: Frankfurt am Main
Bewerbung: Ohne Anschreiben
Referenz-Nr.: 803826A16670

William Swayne
Recruiter

Lebenslauf nicht zur Hand?